služby - MORCOM

MORAVIA COMPONENTS
KOMPLEXNÍ SLUŽBY V OBLASTI IT
správa datových sítí
správa serverů
správa stanic a periferií
dodávky HW, SW
uživatelská podpora
MORAVIA COMPONENTS
Přejít na obsah

služby


IT služby a programy

Nebaví vás neustále řešit problémy s Vašimi počítači ? Obáváte se počítačových virů, spamu a hackerů ?
Nyní již opravdu nemusíte! Postaráme se o všechny vaše počítače, servery a celou počítačovou síť - vyřešíme všechny problémy a zajistíme, aby se již žádné další neobjevily.
Připravíme pro vás také spolehlivý a přehledný plán, jak snížit náklady na provoz informačního systému a jak ho co nejlépe využít pro váš obchodní úspěch.
Naši technici s mnohaletou praxí vám nabídnou srozumitelné řešení zálohování vašich dat pro případ vážné poruchy systému a celou vaši počítačovou síť a intranet zajistí před útoky z internetu.

Pravidelná údržba počítačů

Kvalitní pravidelná údržba všech počítačů, serverů a celé počítačové sítě by měla být základní a nedílnou součástí každé funkční IT strategie, protože za nízké fixní náklady nejen výrazně snižuje počet běžných problémů, ale především zajišťuje spolehlivost a bezpečnost celého informačního systému. Finanční a časové ztráty způsobené výpadkem nebo narušením informačních systémů přitom mohou být velmi vysoké. Buďte chytří a zabraňte problémům včas - udělejte to ještě dnes!

Správa informačních systémů

Informační systémy se postupně stávají tepnami podniků všech velikostí a bezproblémový tok dat je základní podmínkou jejich prosperity. Jsme si vědomi zásadní důležitosti těchto systémů a jsme připraveni pomoci i Vám - při strategickém plánování i při běžné administraci.
Navíc pro vás také připravíme spolehlivý a přehledný plán, jak snížit náklady na provoz informačního systému a jak ho co nejlépe využít pro váš obchodní úspěch.
Nabídneme vám srozumitelné řešení zálohování vašich dat pro případ vážné poruchy systému a celou vaši počítačovou síť a intranet zajistíme před útoky z internetu. Vyberte si kolik času pro vás naši administrátoři budou pracovat a snadno zjistíte, kolik ušetříte.

Pravidelný IT Servis - servisní programy

Podpisem smlouvy získáte následující výhody:
•  Pravidelná kontrola každého PC a serveru
•  Servisní pohotovost - příjezd co nejdříve, nejdéle však do 24h
•  Trvalé zrychlení všech PC až o 20%, zvýšení stability
•  Zabezpečení sítě a všech PC
•  Nákup komponent nebo celých sestav za minimální ceny
•  Automatická záloha důležitých dat
•  Odborné poradenství non-stop
•  Další služby z oblasti výpočetní techniky, PDA, GPS a mobilních telefonu

Popis servisních programů IT Easy a IT Total

Vyberte si z našich dvou programů podle toho, kolik služeb vaši uživatelé potřebují.
Oba tyto programy zahrnují pravidelnou bezplatnou návštěvu, během které kompletně vyladíme vaše počítače a servery, vyřešíme všechny stávající problémy a provedeme důkladnou bezpečnostní prověrku všech vašich počítačů a serverů, včetně instalace a kontroly antivirového programu, anti-spyware, filtrování spamu a firewallu.
Součástí obou programů je i základní správa vašeho souborového, intranetového a poštovního serveru. Oba programy zahrnují také neomezenou bezplatnou podporu po telefonu a emailem pro případ problémů v době mezi pravidelnými návštěvami.
Program Total IT navíc zahrnuje i neomezenou bezplatnou podporu vzdálenou správou nebo na místě , pouze za cenu dopravy.


Teslova 873/2
702 00 Ostrava - Přívoz

         25828428
DIČ       CZ25828428

Moravia components spol.s r.o.
telefon   +420 773 550 016
email   info(@)moraviacomp.cz
datová schránka ID   mhqrgif
bankovní spojení   FIO Banka  2600399309/2010
Společnost je zapsána v OR u KS Ostrava,odd. C,vl.19553
Návrat na obsah